Eelmised elud. Reinkarnatsiooni põhitõed ja eelmiste elude meenutamise tehnikad, mis aitavad kujundada ka praegust elu (Douglas De Long) - скачать кни

Void

Виртуозы
Регистрация
2 Фев 2013
Сообщения
528,866
Eelmised elud. Reinkarnatsiooni põhitõed ja eelmiste elude meenutamise tehnikad, mis aitavad kujundada ka praegust eluАвтор: Douglas De Long


Короткое описание книги

Uuri enda eelmisi elusid, avasta oma imeline ajalugu ja jõua äratundmisele, et sina kui inimhing oled igavene.

Kui sulle meenuvad eelmised elud, võid teha positiivseid muutusi olevikus ja kujundada oma tulevikku.

Douglas De Longi kergesti arusaadav käsiraamat aitab mõista eelmiste elude saladust ja selle mõju praegusele elule.

Haaravaid juhtumikirjeldusi abiks võttes kirjeldab autor erinevaid eelmise elu meenutamise kogemusi ja jagab oma lemmikvõtteid neile mälestustele ligi pääsemiseks.

Raamat pakub ohtralt harjutusi ja tehnikaid eelmiste elude mõistmiseks, võimaldades sul avastada oma vaimne tee ja veenduda enda surematuses.

• Mine tagasi eelmistesse eludesse ja kohtu oma vaimsete juhtidega • Õpi eelmiste elude eksimusi andestama • Avasta tulevased elud ja saavuta sujuv üleminek ühest elust teise • Avarda oma psüühilisi ja vaimseid andeid lihtsate tehnikatega Uuri enda eelmisi elusid, avasta oma imeline ajalugu ja jõua äratundmisele, et sina kui inimhing oled igavene.

Kui sulle meenuvad eelmised elud, võid teha positiivseid muutusi olevikus ja kujundada oma tulevikku.Подробнее, скачать »
 
Сверху