Eufooriatunne! (Frank J. Kinslow) - скачать книгу , читать онлайн

Void

Виртуозы
Регистрация
2 Фев 2013
Сообщения
528,865
Eufooriatunne!Автор: Frank J. Kinslow


Короткое описание книги

Seesmise rahu ja välise külluse loomise kunst Doktor Kinslow' uue raamatu lehtedel õpid kvanthäälestuse kiirest tervendavast väest veelgi enam jõudu ammutama ning täitma üheainsa protseduuri abil oma suurimad vaimsed ja materiaalsed eesmärgid.

Õpid leidma eufooriatunnet, tuuma, mille ümber tiirlevad kõik looduslikud loomejõud, ning saad teada, kuidas luua võimsat ja kohe mõjuvat kavatsust.

Doktor Kinslow muudab abstraktseimadki teemad arusaadavaks ja praktiliseks ning selgitab lugejatele, kuidas jõuda oma mõistusesügaviku harmoonilistesse tsoonidesse.

Ta on kvanthäälestuse avastaja ja rajaja.

Selle murrangulise tervendamistehnika abil on tuhanded inimesed üle kogu maailma vabanenud ennast ja teisi kimbutanud emotsionaalsetest ja füüsilistest ebakõladest.

Tutvu ainulaadse praktilise tehnikaga, mille abil igaüks võib vähendada emotsionaalseid ja füüsilisi ebakõlasid, siluda suhteid ja majanduslikke raskusi ning koguni leevendada keskkonnaprobleeme.

KH kavatsus näitab, kuidas lihtne teadlikkuse muutus rakendab loomejõud sinu heaks tööle niisama lihtsalt, kui tugev magnet sunnib rauapuru ritta joonduma.

KH kavatsus täidab kiiresti sinu suurimadki südamesoovid.

KH kavatsuse loomine käib lihtsalt ja see on erakordselt tõhus.

Eufooriatunde loovenergiat ja harmoonilisust kasutatakse hingelise hüppelauana materiaalsete eesmärkide täitmiseks.

Kui tahte elluviimise metoodikad on sulle tuttavad, siis suurendab KH kavatsuse lisandumine märkimisväärselt tulemuste avaldumiskiirust.

Ja mis veelgi põnevam, KH kavatsuse loomine ei nõua sinult erilisi oskusi ega andeid.

Kui loed neid ridu, siis on sul olemas kõik, mida KH kavatsuse loomiseks vajad.Подробнее, скачать »
 
Сверху