Wayward Pines. I osa (Blake Crouch) - скачать книгу , читать онлайн

Void

Виртуозы
Регистрация
2 Фев 2013
Сообщения
528,866
Wayward Pines. I osaАвтор: Blake Crouch


Короткое описание книги

Neile, kelle lemmikud on «Lost» («Kadunud»), «Twin Peaks», «The X-Files» («Salatoimikud») ja «Shutter Island» («Suletud saar»)… USA salateenistuse agent Ethan Burke satub Idaho osariiki Wayward Pinesi – omamoodi kolkaparadiisi – kahe föderaalagendi otsinguil, kellest üks oli kunagi tema partner.

Kohe linna jõudmisel teeb ta autoavarii.

Kui ta haiglas teadvusele tuleb ning tema dokumendid ja isiklikud asjad on kadunud, hakkab ta kahtlustama, et Wayward Pinesis pole mitte miski, nagu pealtnäha paistab.

Kuid sama võib öelda ka Ethan Burke’i kohta.

Juurdluse käigus tuleb küsimusi muudkui juurde: miks ei saa Ethan välismaailma jäänud naise ja pojaga ühendust? Miks on ühe kaotsiläinud agendi laip hüljatud majas voodi külge aheldatud? Miks keegi ei usu, et ta on see, kelleks ta ennast nimetab? Kas elektritarad on selleks, et Wayward Pinesi elanikke paigal või hoopis kedagi linnast eemal hoida? Mida lähemale Ethan tõele jõuab, seda hapramaks muutub tema olukord ning seda selgemini ta taipab, et ta ei pruugi Wayward Pinesist elusana pääseda.

Mõistuse kaotamisest õudsem on üksnes taipamine, et sinu mõistus on ikkagi korras… *** «Wayward Pines» on minu nüüdseks 20-aastase katsetuse tipp, et luua midagi, mis tekitaks minus samasuguse tunde nagu «Twin Peaks».

Ma ei taha ütelda, et «Wayward Pines» on sama hea, kui Lynchi meistriteos, või isegi seda, et see tekitab teile samasuguseid muljeid.

Sari oli klass omaette ja paratamatult ei suuda mitte keegi teine selle aurat taasluua.

Aga ma pean vajalikuks rõhutada, kuivõrd ammutab «Wayward Pines» innustust sellest, kuidas Lynch lõi väikese kolkalinna – kauni välimusega, ent läbinisti mäda.

Autor Blake Crouch sarja avaosa ilmumise eel.

Kuulake arvustust Klassikaraadios – http://klassikaraadio.

err.

ee/helid?main_id=1698533 Lugege arvustust Postimehest – http://arvamus.

postimees.

ee/2625006/miks-kaob-inimkond-wayward-pinesi

Подробнее, скачать »
 
Последнее редактирование:
Сверху